Nutiva a COVID-19

Jak jsme se na koronavirus připravili?

ZAMĚSTNANECKÁ KONTROLA 

V nutiváckem skladu sa denne pohybuje jen 5 lidí. Spolu s kurýry a dodavatelmi máme denně v práci kontakt s méně jak 10. lidmi. Každý si musí před příchodem vydenzinfikovat ruce a nasadiť ochranné rouško.  Ruce si myjeme vždy před a po balení potravin bez obalu. Čistotou se snažíme minimalizovat vnější vlivy a přistupovat k vzniklé situaci maximálně zodpovědně. Riziko šíření viru jsme minimalizovali a je určitě menší, než v jakémkoliv obchodě. Můžeme ti garantovat, že potraviny k tobě domů přijdou v pořádku.

ZVYŠUJEME ZÁSOBY 

Situace ohledně korona viru dává pořádně zabrat i našemu skladu. Denně se snažíme doplňovat zásoby, kontaktovat výrobce a být pro zákazníky k dispozici. Při prodeji potravin na váhu jsme zaznamenaly nárůst o 250% oproti běžnému období. Lidé si běžně objednávají 10 kilo rýže, 5 kilo čočky, 5 kilo pohanky či 1 kg chia semínek. Proto dáváme do prodeje i celé kartony a pytle potravin. Na trvanlivých potravinách je TOP výhoda dlouhá záruka. Nemusíš spěchat se spotřebou a domácí zásoby tě budou provázet i 2 roky.

OBJEDNÁVÁNÍ ONLINE VS. NAKUPOVÁNÍ V SUPERMARKETECH

Nakupování v supermarketech hodnotíme jako rizikové. Ve velkých obchodech tě bude při nákupu doprovázet klima. Klíma cirkuluje tentýž vzduch a může vyprchávat částečky virů a bakterií na zákazníky. Pokud přece jen obchod klima nemá, je velká šance, že se dostaneš do kontaktu s infikovaným člověkem. Nakupování online je bezpečnější. Celý nákup k tobě domů přinese kurýr. Pozor, i zde je třeba být opatrný a držet si od kurýra dostatečný odstup. Pokud budeš přistupovat zodpovědně, riziko nákazy je minimální.

BEZPEČNÉ DORUČENÍ - LEN KURÝRY A PLATBA PŘEDEM

Prodloužili jsme čas, který denně strávíme vyřizováním objednávek a snažíme se "balíkový šílenství" co nejlépe a nejrychleji zvládat. Aktuálně máme průměrnou dobu dodání balíku přibližně 3 dny. Předpokládáme však, že se doba dodání bude prodlužovat, nakolik nám dodavatelé nestíhají dodávat potraviny. Proto třeba být trpělivý a přihlížet na vzniklou situaci. V případě jakýchkoliv dotazů jsme zde kdykoliv pro tebe. Kontaktuj nás na tvoje@nutiva.cz nebo na telefonním čísle +421919377467.