Slevové kódy se na některé produkty nevztahují

Věrnostní program

Ahoj, Nutivák,

v první řadě chceme poděkovat, že máš zájem o věrnostní program. I díky skvělým lidem jako jsi ty, můžeme neustále postupovat a přinášet zdravé dobroty do mnoha domácností.

Chceš být mezi věrnými? Stačí se zaregistrovat a před každým dalším nákupem se přihlásit do svého účtu. Nákup kvalitních a chutných produktů může být ještě výhodnější.

 

Jaké výhody nabízí věrnostní program?

 

1) Zapamatované údaje

Tvé fakturační a doručovací údaje uložíme bezpečně v pozadí. Už nebudeš muset kolem dokola vypisovat údaje = ušetříš kopec času. A co je další plus, budeš mít k dispozici celou historii nákupů.

 

2) Věrnostní slevy

Věrné zákazníky čekají lákavé slevy, které poskytneme na zboží dle výše tvého obratu v tabulce. Sleva bude automaticky platit pro všechny nákupy v budoucnosti.

tabulka-vernostny-program CZ

3) Soutěže pro věrné

Díky věrnostnímu programu můžeš soutěžit o zajímavé ceny. Například dvakrát za rok budeme losovat výherce o nákup zdarma v hodnotě do 50 €. O všech soutěžích tě budeme informovat.

 

4) O novinkách se dozvíš jako první

Nové produkty pro tebe zobrazíme na e-shopu o 3 dny dříve. Nutivácké dobroty si tak můžeš popadnout před tím, než se o nich dozví ostatní. Nemusíme ani říkat, že některé mizí rychlostí blesku :)

 

Neváhej a využij možnosti registrovat se. Odměny čekají na tebe!

 

S láskou

Tvoje Nutiva

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz