Věrnostní program

Ahoj, Nutivák,

v první řadě chceme poděkovat, že máš zájem o věrnostní program. I díky skvělým lidem jako jsi ty, můžeme neustále postupovat a přinášet zdravé dobroty do mnoha domácností.

Chceš být mezi věrnými? Stačí se zaregistrovat a před každým dalším nákupem se přihlásit do svého účtu. Nákup kvalitních a chutných produktů může být ještě výhodnější.

 

Jaké výhody nabízí věrnostní program?

 

1) Zapamatované údaje

Tvé fakturační a doručovací údaje uložíme bezpečně v pozadí. Už nebudeš muset kolem dokola vypisovat údaje = ušetříš kopec času. A co je další plus, budeš mít k dispozici celou historii nákupů.

 

2) Věrnostní slevy

Věrné zákazníky čekají lákavé slevy, které poskytneme na zboží dle výše tvého obratu v tabulce. Sleva bude automaticky platit pro všechny nákupy v budoucnosti.

tabulka-vernostny-program CZ

3) Soutěže pro věrné

Díky věrnostnímu programu můžeš soutěžit o zajímavé ceny. Například dvakrát za rok budeme losovat výherce o nákup zdarma v hodnotě do 50 €. O všech soutěžích tě budeme informovat.

 

4) O novinkách se dozvíš jako první

Nové produkty pro tebe zobrazíme na e-shopu o 3 dny dříve. Nutivácké dobroty si tak můžeš popadnout před tím, než se o nich dozví ostatní. Nemusíme ani říkat, že některé mizí rychlostí blesku :)

 

Neváhej a využij možnosti registrovat se. Odměny čekají na tebe!

 

S láskou

Tvoje Nutiva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení