Užijte si spolu s námi Den dětí v našem e-shopu plném zdravých a chutných dobrot pro celou rodinu! 👪🎉

Napsali o nás

Rok 2018 byl pro Nutivu jakýmsi impulzem. Impulzem dostat se více do povědomí lidí a připomenout jim, jak chutnají potraviny vypěstované s láskou. Začali jsme více cestovat, navštěvovat skvělé akce a setkávat se s inspirujícími lidmi.


Z VEGÁNSKÝYCH HODŮ AŽ DO VIDEA


Na Vegánskýych hodech jsme poznali známou slovenskou veganku Nikoletu Kováčovou. Nikoleta vystupuje pod přezdívkou Surová dcérka. Má ambiciózní názory a jasnou představu. Vše podává na rovinu – "surově“. Prostřednictvím svého youtube kanálu a blogu probouzí lidi k uvědomělejšímu životu. Nikoletinu houževnatost můžeš vidět ve videu níže.

Snímka obrazovky 2019-11-26 o 10.15.45

SNÍDANĚ JAKO Z POHÁDKOVÉ ZEMĚ


Krásná žena, bývalá sportovkyně, dnes se věnuje blogu a veganským jídlům ve zdravém hávu. Pracuje pro Dny zdraví a na různých akcích spojenými se zdravím. Zlatica Žárska je pro nás velkým zhmotněním inspirace. Chceš-li se ve svých kulinářských schopnostech posunout o level výše, podívej se na Zlaticiny snídaňové skvosty: pohanková kaše a ovesně - maková kaše.

image4-2-1080x675

image1-4-1080x675


MATEŘSTVÍ SPOJENÉ S ÚSPĚŠNÝM FOOD-BLOGEM


Představujeme ti Elu Křídlovou. Povoláním – porodní sestra. Momentálně na mateřské dovolené se synkem kouzlí chutná jídla. Ela se umí v kuchyni odvázat a svými výtvory inspiruje na blogu inspiruje mnoho hospodyněk. Ve spolupráci s Nutivou si Ela připravila možná na oko obyčejný, ale o to víc lahodnější recept na polévku z červené čočky a jáhel.

9266826-1310x981


KDYŽ VÍME, ŽE TO MÁ SMYSL


Těší nás poznávat krásné bytosti, jakou je i Majka Šimková. Majka je foodblogerka s velkým srdcem a skvělými recepty. Blog Lapetite Mary v sobě spojuje tvůrčí čas strávený v kuchyni při chutném a zdravém jídle. Přesvědčí tě dobroty z nutivácké kokosové mouky – kokosové koláče s jahodovým džemem a mrkvovo-kokosový koláč.

IMG_2508-1140x1710

IMG_2137-1140x1710

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz