Napsali o nás

Rok 2018 byl pro Nutivu jakýmsi impulzem. Impulzem dostat se více do povědomí lidí a připomenout jim, jak chutnají potraviny vypěstované s láskou. Začali jsme více cestovat, navštěvovat skvělé akce a setkávat se s inspirujícími lidmi.


Z VEGÁNSKÝYCH HODŮ AŽ DO VIDEA


Na Vegánskýych hodech jsme poznali známou slovenskou veganku Nikoletu Kováčovou. Nikoleta vystupuje pod přezdívkou Surová dcérka. Má ambiciózní názory a jasnou představu. Vše podává na rovinu – "surově“. Prostřednictvím svého youtube kanálu a blogu probouzí lidi k uvědomělejšímu životu. Nikoletinu houževnatost můžeš vidět ve videu níže.

Snímka obrazovky 2019-11-26 o 10.15.45

SNÍDANĚ JAKO Z POHÁDKOVÉ ZEMĚ


Krásná žena, bývalá sportovkyně, dnes se věnuje blogu a veganským jídlům ve zdravém hávu. Pracuje pro Dny zdraví a na různých akcích spojenými se zdravím. Zlatica Žárska je pro nás velkým zhmotněním inspirace. Chceš-li se ve svých kulinářských schopnostech posunout o level výše, podívej se na Zlaticiny snídaňové skvosty: pohanková kaše a ovesně - maková kaše.

image4-2-1080x675

image1-4-1080x675


MATEŘSTVÍ SPOJENÉ S ÚSPĚŠNÝM FOOD-BLOGEM


Představujeme ti Elu Křídlovou. Povoláním – porodní sestra. Momentálně na mateřské dovolené se synkem kouzlí chutná jídla. Ela se umí v kuchyni odvázat a svými výtvory inspiruje na blogu inspiruje mnoho hospodyněk. Ve spolupráci s Nutivou si Ela připravila možná na oko obyčejný, ale o to víc lahodnější recept na polévku z červené čočky a jáhel.

9266826-1310x981


KDYŽ VÍME, ŽE TO MÁ SMYSL


Těší nás poznávat krásné bytosti, jakou je i Majka Šimková. Majka je foodblogerka s velkým srdcem a skvělými recepty. Blog Lapetite Mary v sobě spojuje tvůrčí čas strávený v kuchyni při chutném a zdravém jídle. Přesvědčí tě dobroty z nutivácké kokosové mouky – kokosové koláče s jahodovým džemem a mrkvovo-kokosový koláč.

IMG_2508-1140x1710

IMG_2137-1140x1710

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení