Použijte kód VYSVEDCENI15 a získejte 15% slevu na zboží v kategorii konec školního roku.

EKO mysl

Matku Zemi chráníme malými kroky a snažíme se na dnešní dobu dívat ze širšího úhlu pohledu. Zaprvé si uvědomujeme a přiznáváme, že nemůžeme být zcela bez obalu. I když je stále největší poptávka po obalových produktech, šíříme osvětu o udržitelném způsobu života dál. Chceme dát světu víc a zanechat po sobě něco smysluplného.


PRODÁVAME S LÁSKOU A CÍTĚNÍM


Důležité jsou pro nás dobře nastavené procesy a dobrý kolektiv. Kolektiv, který má cit pro zákazníky a ekologické smýšlení. Oceňujeme snahu zaměstnanců. Pokud se zajímají o ekologii a přicházejí s novými nápady, sme nadšení. V týmu nás je jen pár. Odpad poctivě třídíme, objednávky balíme do použitých krabic a při balení balíčků používáme zejména papírové lepicí pásky. Potraviny po minimální trvanlivosti, ale v bezvadném stavu předáme útulkům, dětským domovům a charitám. Pokud víš o někom, kdo potřebuje pomoc, budeme vděční za tvou zprávu na tvoja@nutiva.cz.


EKO I MIMO KANCELÁŘE


Ekologickému způsobu života jsme otevření i mimo kancelář. Baví nás vzdělávat se a učit se nové věci. Pokud tvé srdce baží po nových poznatcích, doporučujeme ti knihy Domácnost bez odpadu a Život bez plastů. Díky těmto knihám se nám podařilo snížit odpad během posledních měsíců na jednu desetinu. Vše, co dnes máme, vzešlo z přírody a chceme jí to vrátit zpět. Ať už jsme v práci, nebo doma. Možná je to jen jedna kapka v moři, ale za dobrý
pocit to stojí, co myslíš?


NUTIVA JDE S DOBOU BEZOBALOVOU


O tom, jak snížit množství odpadu a naučit se plavat v zero waste způsobu života i formou e- shopu, přemýšlíme už delší dobu. První myšlenka vznikla na jedné z cest za dodavatelem. Inspiroval nás postojem k přírodě a šetrným hospodářstvím. Plní nadšení jsme se pustili do objevování, studování a získávání nových poznatků. Výsledek je konečně tady. Nutiva jde s dobou bezobalovou. Ptáš se, jak můžeš nakoupit na Nutive bez obalu? Zjisti víc.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz