EKO mysl

Matku Zemi chráníme malými kroky a snažíme se na dnešní dobu dívat ze širšího úhlu pohledu. Zaprvé si uvědomujeme a přiznáváme, že nemůžeme být zcela bez obalu. I když je stále největší poptávka po obalových produktech, šíříme osvětu o udržitelném způsobu života dál. Chceme dát světu víc a zanechat po sobě něco smysluplného.


PRODÁVAME S LÁSKOU A CÍTĚNÍM


Důležité jsou pro nás dobře nastavené procesy a dobrý kolektiv. Kolektiv, který má cit pro zákazníky a ekologické smýšlení. Oceňujeme snahu zaměstnanců. Pokud se zajímají o ekologii a přicházejí s novými nápady, sme nadšení. V týmu nás je jen pár. Odpad poctivě třídíme, objednávky balíme do použitých krabic a při balení balíčků používáme zejména papírové lepicí pásky. Potraviny po minimální trvanlivosti, ale v bezvadném stavu předáme útulkům, dětským domovům a charitám. Pokud víš o někom, kdo potřebuje pomoc, budeme vděční za tvou zprávu na tvoja@nutiva.cz.


EKO I MIMO KANCELÁŘE


Ekologickému způsobu života jsme otevření i mimo kancelář. Baví nás vzdělávat se a učit se nové věci. Pokud tvé srdce baží po nových poznatcích, doporučujeme ti knihy Domácnost bez odpadu a Život bez plastů. Díky těmto knihám se nám podařilo snížit odpad během posledních měsíců na jednu desetinu. Vše, co dnes máme, vzešlo z přírody a chceme jí to vrátit zpět. Ať už jsme v práci, nebo doma. Možná je to jen jedna kapka v moři, ale za dobrý
pocit to stojí, co myslíš?


NUTIVA JDE S DOBOU BEZOBALOVOU


O tom, jak snížit množství odpadu a naučit se plavat v zero waste způsobu života i formou e- shopu, přemýšlíme už delší dobu. První myšlenka vznikla na jedné z cest za dodavatelem. Inspiroval nás postojem k přírodě a šetrným hospodářstvím. Plní nadšení jsme se pustili do objevování, studování a získávání nových poznatků. Výsledek je konečně tady. Nutiva jde s dobou bezobalovou. Ptáš se, jak můžeš nakoupit na Nutive bez obalu? Zjisti víc.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení