Použijte kód VYSVEDCENI15 a získejte 15% slevu na zboží v kategorii konec školního roku.

O nás

Příběh jsme začali psát velmi dávno. Začalo to jakousi averzí vůči běžným potravinám přeplněným éčky. Hřebík do pomyslné rakve běžně dostupné výživy zatloukly zprávy o používání chemikálií v potravinách, což „v překladu“ znamená vydělat co nejvíce a vynaložit na to co nejmenší úsilí.

A tak jsme se společně pustili do poznávání samotné výroby potravin, importu, exportu a vzdělávání se v oblasti zemědělství, ekonomiky a marketingu.

Milujeme cestování a dobrodružství. Procestovali jsme téměř celý svět a ochutnali různé typy pokrmů, jedli levné jídlo připravené na ulicích i ty nejlepší speciality. Věř, že i takové navenek obyčejné rajče chutná jinak u nás než například v Chorvatsku či Thajsku.

A právě to nás vedlo ke snaze vybírat pro zákazníky to nejlepší a nejchutnější jídlo. Skvělé chutě a vůně z celého světa nyní chceme přinést přímo na Váš talíř.

Spojili jsme příjemné s užitečným a z našeho nadšení pro kvalitní a zdravé potraviny vznikl e-shop Nutiva.sk, ve kterém najdeš široké spektrum produktů zdravé výživy, potravin v bio kvalitě, raw jídel, výživových doplňků a mnoho dalšího.

CO PRO NÁS NUTIVA ZNAMENÁ?

Nutriční hodnoty – S námi je máš pod kontrolou.

Ušetříte – Protože za to nejlepší netřeba hodně platit.

Trvanlivé – Naše potraviny se nekazí do druhého dne. Kvalitu neustále kontrolujeme a podle možností zvyšujeme.

I – Štíhlé a pěkné, stejně jako tvá postava po pojídání produktů od nás.

Výjimečnost – Přetavená do produktů či přístupu. S námi nemůže prodávat kdokoliv. Zboží, které na e-shop nutiva.sk přidáme, nám musí chutnat a musí být dobré. Jinak zde nemá místo.

Absolutní jednoduchost – V týmu nás je jen pár, ale máme zkušenosti s řízením projektů a myslíme, že i dobře nastavené procesy. Tak například produkty dnes objednané můžete mít zítra k obědu či večeři.

S láskou,

Tvoje Nutiva

EKO mysl

Matku Zemi chráníme malými kroky a snažíme se na dnešní dobu dívat ze širšího úhlu pohledu. Čti více...

Bezobalově

Milí Nutiváci, konečně spustil prodej bezobalových potravin na váhu. Čti více....

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz