O nás

Příběh jsme začali psát velmi dávno. Začalo to jakousi averzí vůči běžným potravinám přeplněným éčky. Hřebík do pomyslné rakve běžně dostupné výživy zatloukly zprávy o používání chemikálií v potravinách, což „v překladu“ znamená vydělat co nejvíce a vynaložit na to co nejmenší úsilí.

A tak jsme se společně pustili do poznávání samotné výroby potravin, importu, exportu a vzdělávání se v oblasti zemědělství, ekonomiky a marketingu.

Milujeme cestování a dobrodružství. Procestovali jsme téměř celý svět a ochutnali různé typy pokrmů, jedli levné jídlo připravené na ulicích i ty nejlepší speciality. Věř, že i takové navenek obyčejné rajče chutná jinak u nás než například v Chorvatsku či Thajsku.

A právě to nás vedlo ke snaze vybírat pro zákazníky to nejlepší a nejchutnější jídlo. Skvělé chutě a vůně z celého světa nyní chceme přinést přímo na Váš talíř.

Spojili jsme příjemné s užitečným a z našeho nadšení pro kvalitní a zdravé potraviny vznikl e-shop Nutiva.sk, ve kterém najdeš široké spektrum produktů zdravé výživy, potravin v bio kvalitě, raw jídel, výživových doplňků a mnoho dalšího.

CO PRO NÁS NUTIVA ZNAMENÁ?

Nutriční hodnoty – S námi je máš pod kontrolou.

Ušetříte – Protože za to nejlepší netřeba hodně platit.

Trvanlivé – Naše potraviny se nekazí do druhého dne. Kvalitu neustále kontrolujeme a podle možností zvyšujeme.

I – Štíhlé a pěkné, stejně jako tvá postava po pojídání produktů od nás.

Výjimečnost – Přetavená do produktů či přístupu. S námi nemůže prodávat kdokoliv. Zboží, které na e-shop nutiva.sk přidáme, nám musí chutnat a musí být dobré. Jinak zde nemá místo.

Absolutní jednoduchost – V týmu nás je jen pár, ale máme zkušenosti s řízením projektů a myslíme, že i dobře nastavené procesy. Tak například produkty dnes objednané můžete mít zítra k obědu či večeři.

S láskou,

Tvoje Nutiva

Věrnostní program

Ahoj, Nutivák, v první řadě chceme poděkovat, že máš zájem o věrnostní program. I díky skvělým lide...

EKO mysl

Matku Zemi chráníme malými kroky a snažíme se na dnešní dobu dívat ze širšího úhlu pohledu. Čti více...

Bezobalově

Milí Nutiváci, konečně spustil prodej bezobalových potravin na váhu. Čti více....

Napsali o nás

Začali jsme více cestovat, navštěvovat skvělé akce a setkávat se s inspirujícími lidmi. Čti více....

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení